Θα πάθετε πλάκα! Και όμως είναι η...
![featured image](https://www.trelokouneli.gr/wp-content/uploads/2022/04/Screenshot-2022-04-15-at-10.35.54-AM.jpg)
Στις φωτογραφίες βλέπουμε πολλά διαφορετικά πρόσωπα μέχρι να γίνει το σημερινό που και αυτό συνεχώς αλλάζει… Για εσάς κορίτσια που νομίζετε πως η ομορφιά είναι κάτι που της την έδωσε ο Θεός…
Όχι. Δεν είχε … έμπνευση… μεγάλη έμπνευση όταν γεννήθηκε η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου.
Αν βρείτε κι εσείς στη ζωή σας χρήματα και έναν καλό πλαστικό χειρουργό, μπορείτε να αλλάξετε φάτσα… Όμως να ξέρετε πως η επιστήμη ακόμα και σήμερα δεν αλλάζει καρδιές. Και όσο και αν αλλάξετε την εμφάνιση σας, αν δεν αγαπήσει κάποιος την πραγματική ψυχή σας, η εμφάνιση δεν θα τον κρατήσει για πολύ… Εγγυημένα!
Γι΄αυτό μην ζηλεύετε τις πλαστικές…
Leave a Comment