«Το ξανθό έγινε εκ παραδρομής. Πήγα να το κάνω μαύρο και μετά έκανα ντεκαπάζ γιατί έγινα σαν τον Τσαουσόπουλο. Μην πω και άλλα ονόματα… Ήταν πολύ μαύρο» εξήγησε ο ηθοποιός που βρέθηκε σήμερα καλεσμένος στο «Πρωινό».
Μάλιστα, χρειάστηκε να βάψει τα μαλλιά του, γιατί ερμηνεύει ένα πολύ νεώτερο ήρωα.
[expander_maker more="Διαβάστε περισσότερα" less="..."]
«Έχω κάτι σκηνές με τη Στικούδη, που είμαστε ζευγάρι στη σερά, κάτι ερωτικά... ε, να μη φαίνομαι και συνταξιούχος» είπε χαρακτηριστικά, συμπληρώνοντας ότι η ιδέα για να αλλάξει χρώμα στα μαλλιά του ήταν του σκηνοθέτη της σειράς Στράτου Μαρκίδη.
[/expander_maker]
Leave a Comment