Σπαραγμός στο Ρέθυμνο – Οδύνη, βουβός πόνος κι ένα τεράστιο «γιατί» στην κηδεία της Νικολέτας
![featured image](https://www.trelokouneli.gr/wp-content/uploads/2022/10/34635.png)
Παρουσία πλήθους κόσμου, συγγενών και φίλων της οικογένειας Κοπάση, οδηγείται στην τελευταία της κατοικία, η άτυχη Νικολέτα Κοπάση, η οποία “έφυγε” αναπάντεχα από την ζωή, την περασμένη Τρίτη.
Η κηδεία της “πάγωσε” το Ρέθυμνο την Παρασκευή το μεσημέρι, καθώς ακόμη κανείς δεν μπορεί να πιστέψει πως αυτός ο άνθρωπος, που ήταν γεμάτος πείσμα και όρεξη για την ζωή, “έσβησε” τόσο ξαφνικά, αφήνοντας πίσω, δυο ανήλικα παιδιά.
![](https://kriti360.gr/wp-content/uploads/2022/10/111.png)
Από νωρίς το μεσημέρι, αρκετός κόσμος, βουβός και με δάκρυα στα μάτια, προσήλθε στον Ιερό Ναό Αγίων Κωνσταντίνου και Ελένης για να προσκυνήσει τη σορό της άτυχης κοπέλας.
Υπενθυμίζεται πως η άτυχη κοπέλα, ήταν ανιψιά – κόρη του αδελφού – του προέδρου του Δ.Σ. του Ο.Α.Κ. και Περιφερειακού Συμβούλου, κ. Λευτέρη Κοπάση.
Leave a Comment